Про компанію

 ТОВ ТРИВІТА успішно працює на ринку хімічної сировини з 2006 року. Основна діяльність компанії - оптова торгівля високоякісною полімерною сировиною, призначеною для різних промисловостей: жорсткої і м'якої упаковки, виробництва споживчих товарів, електропобутової техніки, електроніки, будівництва, виробництва труб і багатьох інших. Також, з 2019-го року, ТОВ Тривіта є співвласником та керівником виробничого підприємства, яке виробляє пластикову тару під брендом Prime Box.

 

Наша компанія реалізує сировину, вироблену в наступних країнах: країнах Азії (Китай, Тайвань, Таїланд, Малайзія, Корея), а також в Республіці Білорусь, Азербайджан, Узбекистан, Туреччина, Польща, та інших. Географія поставок забезпечена наявністю складських терміналів в таких містах, як Київ, Одеса і Дніпро. Доступність сировини в різних областях та розвинена логістика дозволяє в найкоротші терміни задовольнити потреби наших клієнтів і підтримувати необхідний залишок сировини на виробництвах від Харкова до міста Лева.

 

Компанія займається продажем полістиролу, що спінюється (EPS, ударостійкого полістиролу (HIPS), полістиролу загального призначення GPPS), поліетилену високого і низького тиску (ПВД, ПНД), поліпропілену для термоусадки (гомополімер, трубний поліпропілен), ПЕТ і т.д.

 

Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту пропонованої сировини задля забезпечення регулярних поставок

 

Засновник компанії

 Меньщиков Юрій Олександрович - український інвестор та підприємець, засновник та керівник компанії ТОВ «Тривіта» з 2006 року. Юрій займається підприємницькою діяльністю з 1999 року, він тримає за собою ряд прибуткових проектів, є ментором успішних українських підприємців та завжди в пошуку нових можливостей.

 

Успішно розвиваючи міжнародні ринкові відносини і торгуючи в Україні, Юрій керується метою розвитку виробництва в нашій країні, а також, підвищенням якості наданого товару, сервісів і послуг на ринку.

 

Користуючись високою повагою серед співробітників і партнерів, Юрій, всім відомий як чесна, порядна і неймовірно позитивна людина. Юрій завжди бере активну участь в житті і розвитку фірми, і особисто в курсі кожної проведеної операції в компанії.

 

Керівництво і вся наша команда є виключно професіоналами, які відповідають не тільки за беззаперечне виконання всіх домовленостей, але і власну репутацію!

 

 

Prime Box

 У квітні 2020 року ми взяли на себе управління виробництвом пластикової тари, яке успішно виробляло продукцію більше 10 років в Україні, місто Дніпро.

 

Завдяки нашому багаторічному досвіду роботи, репутацією надійного парнера та з найсильнішою командою в офісі та на виробництві, ми забезпечуємо підприємтсва України кращою продукцією.

 

Prime Box з його модернізованими виробничими потужностями надасть вам якісний продукт в стислі терміни та за найвигіднішою ціною!

 

 

Полімерна сировина

ПЕТ

ПЕТ

ПЕТ використовується у виробництві пакувальних матеріалів, ємкості для рідин і продуктів, плівки, волокна, виробництво медичних приладів, машино будівництво, будівельні матеріали і т.д.

Полістирол (EPS, HIPS, GPPS)

Полістирол (EPS, HIPS, GPPS)

Полістирол використовується в якості будівельного матеріалу теплоізоляції, матеріали для упаковки крихких товарів, у виробництві упаковки для напоїв, їжі і інших продуктів.

 

 

Поліетилен (HDPE, LDPE)

Поліетилен (HDPE, LDPE)

Поліетилен широко використовується для виробництва плівок, пакетів і пакувальної продукції. З нього також виготовляють більш тонкі плівки, які можна порівнювати з папірусним папером, товщина якого досягає 5мкм (0,005 мм).

 

 

Поліпропілен

Поліпропілен

Поліпропілен активно застосовується у виробництві пакувальних матеріалів, текстильній промисловості, машино будівництві, виробництві електроніки та електротехніки, медицині, меблевій індустрії, виробництві побутових товарів, тощо.

 

 

 

Полівінілхлорид (ПВХ)

Полівінілхлорид (ПВХ)

ПВХ використовується при виготовленні віконних і дверних профілів, жорстких труб, ізоляції кабелів, взуттєвої підошви, пластифікованих плівок, різної щільності листів і інших виробів, навіть дитячих іграшок та елементів меблів.

Контакти

ДАВАЙТЕ СПІВПРАЦЮВАТИ

Наш телефон: +38 (044) 503-88-82

Email: info@trg.kiev.ua

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

+38 (067) 583-15-40
+38 (067) 323-90-10
sales@trg.kiev.ua

НАША АДРЕСА

03124, Україна, м Київ, бул. Вацлава Гавела, 4.
БЦ "Діамант", оф. 503

Залишити запит

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input