PrimeBox

Про компанію

історія

Компанія Тривіта

ТОВ ТРИВІТА успішно працює на ринку хімічної сировини з 2006 року. Основна діяльність компанії - оптова торгівля високоякісною полімерною сировиною, призначеною для різних промисловостей: жорсткої і м'якої упаковки, виробництва споживчих товарів, електропобутової техніки, електроніки, будівництва, виробництва труб і багатьох інших. Також, з 2019-го року, ТОВ Тривіта є співвласником та керівником виробничого підприємства, яке виробляє пластикову тару під брендом Prime Box.

Наша компанія реалізує сировину, вироблену в наступних країнах: країнах Азії (Китай, Тайвань, Таїланд, Малайзія, Корея), а також в Республіці Білорусь, Азербайджан, Узбекистан, Туреччина, Польща, та інших. Географія поставок забезпечена наявністю складських терміналів в таких містах, як Київ, Одеса і Дніпро. Доступність сировини в різних областях та розвинена логістика дозволяє в найкоротші терміни задовольнити потреби наших клієнтів і підтримувати необхідний залишок сировини на виробництвах від Харкова до міста Лева.

Компанія займається продажем полістиролу, що спінюється (EPS, ударостійкого полістиролу (HIPS), полістиролу загального призначення GPPS), поліетилену високого і низького тиску (ПВД, ПНД), поліпропілену для термоусадки (гомополімер, трубний поліпропілен), ПЕТ і т.д.

Ми постійно працюємо над збільшенням асортименту пропонованої сировини задля забезпечення регулярних поставок

about-first

засновник

Меньщиков Юрій Олександрович

український інвестор та підприємець, засновник та керівник компанії ТОВ «Тривіта» з 2006 року. Юрій займається підприємницькою діяльністю з 1999 року, він тримає за собою ряд прибуткових проектів, є ментором успішних українських підприємців та завжди в пошуку нових можливостей.

Успішно розвиваючи міжнародні ринкові відносини і торгуючи в Україні, Юрій керується метою розвитку виробництва в нашій країні, а також, підвищенням якості наданого товару, сервісів і послуг на ринку.

Користуючись високою повагою серед співробітників і партнерів, Юрій, всім відомий як чесна, порядна і неймовірно позитивна людина. Юрій завжди бере активну участь в житті і розвитку фірми, і особисто в курсі кожної проведеної операції в компанії.

Керівництво і вся наша команда є виключно професіоналами, які відповідають не тільки за беззаперечне виконання всіх домовленостей, але і власну репутацію!

засновник

PRIME BOX

У квітні 2020 року ми взяли на себе управління виробництвом пластикової тари, яке успішно виробляло продукцію більше 10 років в Україні, місто Дніпро.

Завдяки нашому багаторічному досвіду роботи, репутацією надійного парнера та з найсильнішою командою в офісі та на виробництві, ми забезпечуємо підприємтсва України кращою продукцією.

Prime Box з його модернізованими виробничими потужностями надасть вам якісний продукт в стислі терміни та за найвигіднішою ціною!

The guys behind the curtains

Whose Inspirations You Love

General Director
CEO & Chief Manager
Course Researcher
Linguistic Mentor
Lifestyle Inspirer
Computer Engineer
Graphic Designer