Полівінілхлорид (ПВХ)

Полівінілхлорид (ПВХ)

Полівінілхлорид (ПВХ)

Полівінілхлорид (ПВХ) – безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду. Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральних масел, багатьом кислот і розчинників. Не горить на повітрі, має малу морозостійкістю (-15 ° C). Нагревостойкость: +66 ° C.

Виходить суспензійний або емульсійній полімеризації вінілхлориду, а також полімеризацією в масі.

 

Способи застосування:

KSR-67, (KARVINYL SR-67) – Виготовлення віконних і дверних профілів, жорстких і напівжорстких труб, листів і плівки.

KSF-70, (KARVINYL SF-70) – Виготовлення пластифікованих плівок, профілів, підошви для взуття, кабельної ізоляції.

Використовується при виготовленні віконних і дверних профілів, жорстких труб, ізоляції кабелів, взуттєвих підошов, пластифікованих плівок, різної щільності листів і інших виробів, навіть дитячих іграшок та елементів меблів.

Товар є завжди в наявності, будь ласка зв’яжіться з менеджером вашого регіону, щоб обговорити деталі та домовитися за наступне замовлення!

Полівінілхлорид від надійного постачальника «Тривіта»

Наша компанія займається оптовою реалізацією полівінілхлориду (ПВХ), який відрізняється високою якістю. Він відноситься до термопластичних синтетичних матеріалів і являє собою своєрідний порошок, який не має ні кольору, ні смаку, ні запаху. «Тривіта» має бездоганну репутацію і займає лідируюче місце на економічному ринку в Україні.

На сьогоднішній день проводяться два види сировини:

– пластифікований

– непластифікований

Використовується при виготовленні вікоВиходить воно шляхом суспензійний полімеризації вінілхлориду.нних і дверних профілів, жорстких труб, ізоляції кабелів, взуттєвих підошов, пластифікованих плівок, різної щільності листів і інших виробів, навіть дитячих іграшок та елементів меблів.

Наша продукція відповідає європейським стандартам, технічним умовам, відповідає вимогам ДСТУ. Тому ви можете бути впевнені у своїй безпеці, надійності і стійкості споруджуваних об’єктів, трубопроводів, вентиляційних систем і транспортування дорогих товарів.

ПВХ сировину: основні переваги та властивості.

Полівінілхлорид не розчиняється у воді, не розщеплюється і не вступає в реакцію з кислотами і лугами. При цьому він набухає і розчиняється при приміщенні в ефіри, кетони, хлоровані або ароматичні вуглеці. Прекрасно поєднується з різними пластифікаторами, такими як фталати, фосфати та ін.

Основні властивості:

– Стійкість до окислення;

– Низька горючість і теплостійкість;

– Легко піддається хлоруванню.

Полівінілхлорид поступається першістю на ринку тільки поліетилену. Широко використовується при будівництві довгострокових будівель і споруд, завдяки своїй високій механічної міцності і низькою вологонепроникністю, і у виробництві пакувальних матеріалів. Використовується при виготовленні віконних і дверних профілів, жорстких труб, ізоляції кабелів, взуттєвих підошов, пластифікованих плівок, різної щільності листів і ін. Виробів, навіть дитячих іграшок та елементів меблів.

Що потрібно для покупки сировини ПВХ у нас.

Дана продукція реалізується компанією «Тривіта» в будь-якій кількості і за цінами від виробника. Для уточнення наявності і вартості вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами. Маючи великий досвід і професійні знання всього асортименту, вони порадять товар, відповідно до ваших потреб. На нашому сайті ви знайдете все наші контакти. Ми маємо, на сьогоднішній день, величезний ринок збуту і бездоганну репутацію. Керівництво організації безперервно працює над постійним оновленням і збільшенням асортименту пропонованого товару.

ДАВАЙТЕ СПІВПРАЦЮВАТИ

+38 (067) 583-15-40
+38 (067) 323-90-10
sales@trg.kiev.ua
НАША АДРЕСА
03124, Україна, м Київ, бул. Вацлава Гавела, 4. БЦ "Діамант", оф. 503