Поліпропілен

Поліпропілен

Поліпропілен є гомoпoлімером пропілену, придатним зокрема для екструзії з метою формування листових термопластів, філаментної нитки і моноволокна.

Пoліпропілен, спроектований для випуску жорсткого листа, має за мету якісне формування листових термопластів таких, як склянки для торгівельних автоматів, упаковки молочних продуктів і лотки, призначені для фруктів, бісквітів та шоколаду.

Способи застосування:

Поліпропілен активно застосовується у виробництві пакувальних матеріалів, текстильній промисловості, машино будівництві, виробництві електроніки та електротехніки, медицині, меблевій індустрії, виробництві побутових товарів і т.д.

Текстильні філаментні нитки з номером денье не менше 1100-1200 знаходять застосування для випуску підкладок килима, сумок, промислових волокон, матів і штучного газону.

Поліпропілен марки ТРР D30S може застосовуватися для виробництва моноволокна, що застосовується, наприклад, для випуску заповнювача щітки і мітли, а також для інших технічних призначень.

Для ознайомлення, просимо поглянути на таблицю характеристик одного з запропонованих нами матеріалів – TPP:

Найменування показника

Норми для марок

Методи випробування

TPP D30S

TPP D382BF

TPP F79FB

1.

Об’ємна швидкість розплаву (показник плинності матеріалу), г/10 хв

2,7-3,7

2,7-3,7

10-15

MA17066/ ISO1133

2.

Показник пожовтіння гранул, не більше

2

2

2

MTM 17212 E

3.

Кількість гранул в 1г, шт.

40-60

40-60

40-60

MTM 17064 E

4.

Рівномірність гранул, % не більше

50

50

50

MTM 17064 E

Якщо вас цікавлять характеристики інших матеріалів, які у нас є в наявності, або для оформлення замовлення, будь ласка зателефонуйте, ми завжди на зв’язку!

Поліпропілен оптом від компанії «Тривіта»

Наша компанія «Тривіта» займає лідируюче місце на ринку полімерів. Ми реалізуємо поліпропілен високої якості, який являє собою термопластичний неполярний синтетичний матеріал. Крім того, він не має різні кольори і відноситься до групи поліолефінів.

Реалізується і доставляється продукція по Україні в ті міста, в яких організовані складські термінали. Наше керівництво працює над розширенням географії реалізації представленої продукції.

Наш дружний, професійний колектив допоможе вам правильно вибрати необхідний матеріал, відповість на всі питання, надасть інформацію про характеристики та сертифікати на продукцію. Система знижок для оптових покупців приємно вас здивує.

Особливості застосування листового поліпропілену

Основні фізико-механічні властивості сировини:

– Висока міцність при ударах і різних ступенях вигинів;

– Гарна електроізоляція;

– Хімічна стійкість і зносостійкість;

– Великий діапазон температур до -120-140 ° С;

– При впливі високими температурами не змінює своєї форми і властивостей.

За рахунок прекрасного поєднання великого спектра фізико-механічних властивостей матеріал може застосовуватися в різних сферах діяльності і виробництві:

– Харчової галузі, так він як безпечний і нетоксичний;

– Апаратобудуванні (за рахунок максимальної міцності і зносостійкості);

– При виготовленні труб різного діаметру і призначення (за рахунок вологонепроникності і низького паро- та газопоглинання

– Для організації лабораторних стендів і приміщень.

В Україні за обсягом і способу застосування полімерну сировину займає друге місце після поліетилену, як для виготовлення пакувальної тари, так і для створення елементів і окремих складових в каналізаційних і вентиляційних системах.

Продаж поліпропілену

Хочемо зазначити, що поліпропілен такої високої якості як у нас, не так вже й легко знайти. Пов’язано це з тим, що він проводиться нафтопереробними заводами з абсолютно різними характеристиками.

На офіційному сайті компанії «Тривіта» вказані номери телефонів, для зручного зв’язку з нашими менеджерами. Ми продаємо всі види і різновиди пакувального сировини і гарантуємо своєчасну доставку. Компанія цінує кожного клієнта і робить все, щоб співпраця з нею, залишило у вас в пам’яті тільки хороші враження.

ДАВАЙТЕ СПІВПРАЦЮВАТИ

+38 (067) 583-15-40
+38 (067) 323-90-10
sales@trg.kiev.ua
НАША АДРЕСА
03124, Україна, м Київ, бул. Вацлава Гавела, 4. БЦ "Діамант", оф. 503